Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Chtěli bychom Vás pozvat do provozovny, která se tak trochu vymyká z tradičního pojetí restauračních zařízení v obcích hanáckého regionu. Byla vybudována ve sklepních prostorech obytné budovy bývalého mlýna. Svoji maximální kapacitou 30 míst se řadí k menším rodinným podnikům této kategorie. Při návrhu interiéru byl kladen důraz nejen na příjemné a oku lahodící vybavení, ale především na klidné, ničím nerušené, posezení doprovázené reprodukovanou hudbou. Vytvořili jsme prostředí, které potěší i náročnějšího zákazníka.

I když jsou vnitřní prostory kapacitně omezeny, jsme schopni připravit, různé akce pro menší uzavřenou společnost: například oslavy narozenin, svatby, firemní večírky, soukromé párty, bankety, slavnostní obědy, srazy abiturientů, rodinné setkání či jiné oslavy. Pro soukromé akce je možné si objednat hotová jídla, minutky, ale také masové, salámavé, sýrové nebo zeleninové mísy, popřípadě i jiné lahůdky dle přání zákazníka.

Specializujeme se na širokou škálu kvalitních jakostních a přívlastkových vín z různých oblastí jižní Moravy. Dále si můžete vybrat z bohatého sortimentu alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. Z našeho jídelního lístku Vám nabídneme vybraná minutková jídla, saláty, deserty a zmrzlinové poháry.

Obec Hnojice leží na rozhraní hanácké roviny a podhůří Nízkého Jeseníku, přibližně 7 km od města Šternberka. I když nepatří mezi nejvyhledávanější turistické cíle, skrývá tato rozvitá vesnice několik zajímavých památek na svoji bohatou minulost.

Vinárna u Floriánka se nachází na konci obce vlevo u hlavní silnice směrem na Litovel.